Це буде скандал: Коломойський погрожує розповісти, скільки витратив на Яценюка

0
97

У Мережі оприлюднили запис телефонної розмови між нібито колишнім губернатором Дніпропетровської області, олігархом Ігорем Коломойським і “правою рукою” лідера “Народного фронту” Арсенія Яценюка Андрієм Іванчуком.

Про це повідомляє Politeka, посилаючись на опубліковану аудіозапис людини з голосом, схожим на голос Коломойського, який спілкується з чоловіком, чий голос нагадує голос депутата Андрія Іванчука.

Згідно інформації, голос, схожий на Коломойського, лає депутата, голос якого дуже схожий на Іванчука, за голосування по законопроекту про якусь “нафту“. При цьому він, зневажливо називає Яценюка “кроликом”. Судячи з контексту, на запису – події 2014 року.

“Передай своєму *** Кролику, я його ***, ***. І тільки йому, ***, присвячу навіть більше часу, більше займатися буду, ніж Пінчуком. Я розповім, скільки грошей він отримував на вибори, ***, від нас, на Майдан, на всю ***. І чим він займався. Нехай тримає, ***, ***, ***, зав’язаної, ***, зрозумів чи ні? … * * * Ігри почали грати”, – говорить нібито Коломойський.

Також схожий на Коломойський голос погрожує розірвати зі співрозмовником на тому кінці дроту всі стосунки і “щоб не зустрінеться в “англійському суді”.

“А за спиртзавод підготуй тоді, я хочу з тобою розійтися, ***, щоб ви йшли на ***, ***, зі своїм Арменом і з тобою разом… Я вас *** знати не хочу… Ось Петрович поруч стоїть – це наша спільна думка”, – заявляє схожий на олігарха голос.

Нагадаємо, як стало відомо, Коломойський спільно зі своїми партнерами Ігорем Палицею і братами Олександром і Віктором Шевченко є власниками гірськолижного курорту Земмеринг в Австрії.

Нагадаємо, націоналізований ПриватБанк втрачає можливість стягнення мільярдних боргів із деяких компаній-позичальників.

Крім того, український журнал “Фокус” опублікував рейтинг найвпливовіших українців. За інформацією видання, 55 фігурантів – нові обличчя в списку, це свідчить про значну ротацію політичної, громадської і бізнес еліти України.

Дивіться сюжет про Коломойського

 

Источник: znaj.ua