Справжній щур в окулярах: СБУ затримала високопосадовця Кабміну

0
65

20 грудня правоохоронці затримали високопосадовця Кабінету Міністрів України за підозрою у співпраці зі спецслужбами Росії.

Про це йдеться в сюжеті “Прямого”.

“Знімальна група опинилася на місці події випадково та намагалася з’ясувати чому правоохоронці затримують людину. З’ясувалося, що в цей момент відбувалося затримання чиновника, який співпрацював з російськими спецслужбами: правоохоронці затримали чиновника просто на його робочому місці, у Кабінеті міністрів”, – йдеться у повідомленні.

У свою чергу, представник правоохоронних органів сказав наступне: “Була припинена незаконна діяльність одного з високопосадовців Кабінету міністрів України, який нами обґрунтовано підозрюється у співпраці з російськими спецслужбами”.

Дані посадовця наразі не оприлюднюють, але за інформацією правоохоронців, чиновник мав доступ до достатньо вузької інсайдерської інформації Кабінету міністрів.

“Він користувався повагою. Він дуже відповідально, старанно та творчо працював на російські спецслужби”, – прокоментував ситуацію представник правоохоронних органів.