Культовий співак знову взявся за старе

  0
  7

  Російський і радянський виконавець Євген Осін, який у минулому році лежав в реабілітаційних установах, знову залежить від спиртних напоїв.

  Як виявилось, справи настільки погані, що 53-річний артист “ходить під себе”. Про це пишуть “Дні.ру”.

  “У Жені йде зрив за зривом він знову і знову починає пити, і ніяких позитивних зрушень у його стані поки що, на жаль, не спостерігається. Наскільки ми знаємо, він вже п’ятий день не перебуває у свідомості, не може встати з ліжка нікого не впізнає, ходить під себе”, – зізналися родичі Осика.

  Зазначимо, що подруга Осіна, співачка Наталія Штурм висловила обурення в Instagram. Вона не очікувала, що “неадекватного” і хворого Євгена тягають по різних ток-шоу, після чого він тільки глибше занурюється в свій алкоголізм.

  “Не можу мовчати! Невже ви не бачите самі, що кожен ефір Женьки лише погіршує його стан? Навіщо кличете знову і знову дуже хворого артиста? Ну не можемо ми йому допомогти, чи не хоче він сам – так не затягуйте його хоча б “у ящик”, в прямому і переносному сенсі. Він погоджується заради гонорарів (не будучи бідним), а потім йде в нове піке, з якого ще складніше вибратися”, – заявила популярна в 90-х співачка.

  За словами Штурм, лікарі не лікують Осіна, а “грають у лікування” і ходять на телеефіри.

  “Його не можна відпускати додому, заберіть телефон або хоча б змініть номер: не потрібні йому ці ефіри – вони не допомагають, вони добивають неадекватного пацієнта!”, – пояснила Наталія.

  Також вона запевнила, що хоча їх з Осіном і “посварили через рейтинги”, вона все одно його любить і жаліє, але допомогти вже не може.

  У той же час “Комсомольській правді” 12-го лютого вдалося додзвонитися до Євгена Осика і переконатися, що він без свідомості. Як зазначає видання, “з голосу артиста можна зробити висновок, в якому стані він знаходиться”.

  Раніше портал “Знай.uа” повідомляв, що в Москві помер 62-річний радянський актор театру і кіно Дмитро Бузылев. Довгий час він боровся з важкою хворобою, потрапив у лікарню ще восени минулого року.

  Источник: znaj.ua