Кремль намагається розколоти НАТО: у Франції вигадали, що робити

  0
  9

  Після того, як в 2013 році Сполучені Штати відмовилися від військового втручання, Башар Асад зрозумів, що в Сирії він може коїти що завгодно, залишаючись при цьому безкарним. І президент Росії Володимир Путін зрозумів, що можна анексувати Крим і окупувати Донбас, відбувшись за фактом нескінченними переговорами.

  Про це в інтерв’ю виданню Le Monde заявив колишній президент Франції Франсуа Олланд.  Політик нагадав, що в серпні 2013 року, після хімічної атаки в Східній Гуті, здійсненої силами режиму Асада, США замість того, щоб завдати військової відповіді, вирішили провести перемовини зі знищення хімічної зброї з Росією і міжнародною спільнотою. Франція тоді погодилася на пропозицію США.

  На думку Олланда, зараз ситуація в Сирії така, що “потрібно розуміти, які заходи реагування приймати проти Володимира Путіна, а не Башара Асада”.

  “Саме Росія є головною силою (в Сирії – ред.), І є серйозний ризик зростання напруги, якщо проти неї не буде встановлено жодних обмежень”, – заявив він.  Захід, на думку політика, може тиснути на Москву за допомогою санкцій, торгових правил, нафтових і газових питань. Необхідно усвідомлювати, в чому полягає небезпека. Позиція Дональда Трампа щодо Сирії незрозуміла і непередбачувана, тому саме Франція, Європа і НАТО повинні почати діяти, впевнений Олланд.

  “Росія переозброюється протягом декількох років, і, якщо вона загрожує, треба погрожувати їй у відповідь. Дозволяючи Анкарі бомбити наших курдських союзників в Сирії, Москва також намагається розколоти НАТО”, – резюмував екс-президент.  Нагадаємо, раніше інформаційний портал “Знай.ua” писав про те, що Україну наділили новим статусом на світовій арені. Північно-Атлантичний альянс визнає прагнення України бути повноцінним членом організації та надав державі статус країни-аспіранта.

  Источник: znaj.ua