Будьте обережні: як не зіпсувати День святого Валентина невдалим подарунком

  0
  10

  День святого Валентина для пар, які мають “усталені стосунки” – прекрасний шанс втілити в життя очікування партнера.

  Про це розповів психотерапевт, сімейний психолог, сексолог Олександр Коломійчук.

  “День святого Валентина для усталених стосунків – відмінний шанс втілити в життя очікування партнера. Подарувати те, про що людина мріяла, але з якихось причин не могла собі дозволити. Не через гроші, а через те, що вважала цю річ непрактичною – наприклад, їй подобається якась картина, але їй шкода витрачати на неї гроші”, – пояснив він.

  Таким чином, якщо ви хочете порадувати партнера, відштовхуйтесь від “ціннісного сенсу” – подаруйте йому “щось не практичне, але дуже цінне саме для цієї людини”.

  “Якщо у вас є кошти на покупку машини, якщо ви знаєте, що ваша дружина мріяла про неї – чому ні? Можна просто купити, а можна приурочити покупку до Дня святого Валентина, і тоді це запам’ятається, це буде чудово”, – додав сексолог .

  При цьому він підкреслив: важливо, щоб подарунок мав смислове навантаження, навіть якщо це праска.

  “Якщо ви можете внести романтику в просту праску – даруйте праску. Але якщо це буде просто для галочки, то цього робити не можна”.

  “Це дуже важливий момент. Тому що подарунок на День святого Валентина може як вивести відносини на новий рівень, так і серйозно їх погіршити. Тому що це символ любові. Якщо людина дарує праску, то для неї любов – це праска”, – зауважив Олександр Коломийчук.

  Які чоловічі аксесуари актуально дарувати на День Закоханих?

  Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що синоптики підказали, як святкувати День святого Валентина.

   

  Источник: znaj.ua