Російський хокеїст влаштував місиво у США: відео

0
    4

Під час матчу Аматорської хокейної ліги США (АХЛ) з Чикаго Вулфс (5:2) російський форвард Сан Антоніо Клім Костін влаштував розбірки з екс-одноклубником Уейдом Меганом.

Російський хокеїст побив американця, який у нинішньому сезоні виступає за Чикаго.

18-річний росіянин накинувся на колегу з системи Блюз. Інцидент стався у кінцівці першого періоду, коли прозвучала сирена на перерву.

Костін зіткнувся із Меганом, після чого той агресивно кинув ключку на лід, скинув рукавички і прийняв бій. Росіянин пропустив парочку ударів, проте сам завдав більше, збивши опонента з ніг.

У результаті розбороняти забіяк кинулися арбітри.

До вашої уваги відео ситуації:

Тим часом, у самій Росії в матчі в Набережних Челнах між місцевою аматорською командою Білі ведмеді і менделеєвським Аммонієм господарі побили суддю. Гравці накинулися на арбітра під час гри.

Хокеїсти Білих ведмедів були незадоволені суддівством і після чергового видалення спробували вирішити питання за допомогою кулаків. Після бійки матч був зупинений, а агресорам присудили технічну поразку, повідомляє “Бізнес Online”.

Відзначається, що питання про подальшу участь в лізі команди Білі ведмеді буде вирішене пізніше.

При цьому в соцмережах триває обговорення інциденту. На думку ініціаторів бійки, суддя весь матч суб’єктивно оцінював те, що відбувається на хокейному майданчику, не помічаючи порушення з боку менделеївців. А в кінці другого періоду видалив челнінця за те, що той нібито виставив ключку за межі лавки.

Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, російський хокеїст втратив зуби у нічному клубі.

Источник: znaj.ua