Головне за ніч: щур у Кабміні та погром авто у Києві

0
83

Мало чим відрізняється: Держдума зробила важливий висновок по Донбасу

У Державній Думі РФ упевнені, що окупована територія Донбасу, без обліку рівня життя, мало чим відмінна від Росії. “Інтеграція Донбасу і Росії з кожним днем стає все більш помітною”, – сказав Андрій Козенко.

Камера зафільмувала зближення винищувача з НЛО

Американський винищувач засік неопізнаний літаючий об’єкт та показав цікаві кадри, які потрапили до об’єктиву відеокамер. Незрозумілий об’єкт помітили у небі над Сан-Дієго.

Справжній щур в окулярах: СБУ затримала високопосадовця Кабміну

20 грудня правоохоронці затримали високопосадовця Кабінету Міністрів України за підозрою у співпраці зі спецслужбами Росії. Дані посадовця наразі не оприлюднюють, але за інформацією правоохоронців, чиновник мав доступ до достатньо вузької інсайдерської інформації Кабінету міністрів.

Вщент: у центрі Києва дерева почали трощити машини

У Печерському районі Києва у дворі багатоквартирного будинку старе дерево під вагою снігу впало на припарковані автомобілі. Найбільше не пощастило автомобілю Volkswagen – найважчі ушкодження припали на нього.

Творець популярної криптовалюти продав всі свої монети

Постійні звинувачення в маніпуляції громадською думкою і конфлікті інтересів змусили одного із засновників популярної кріптовалюти лайткоин продати всі свої монети.

 

Источник: znaj.ua