Зі шрамами і кільцями в носі: російські футболістки розбурхали мережу

  0
  11

  Жіноча команда з американського футболу Владивостоцькі косатки наагається зламати стереотипи і показати представників цього виду спорту у всій красі. 

  «Кожен день ми боремося. Боремося не тільки один з одним, але і з громадською думкою. Розриваємо не тільки майки один на одному, але і стандарти краси. Ми вважаємо, що американський футбол – це красиво. Підтримаємо один одного (навіть ногою), і поплачемо разом, і посміємося.

  Ми абсолютно згодні з висловлюванням «хорошої людини повинно бути багато» і пишаємося тим, що у нас багато хороших людей», – написали Косатки, які стали першою командою у Владівостоку з американського футболу, в соцмережах.

  До вашої уваги відверта фотосесія спортсменок:

   

  Черно-белая семья@vladivostok_orcas

  Публикация от Anya Karyuhina (@karuyhinaanya)

   

  Я знаю, что такое тьма, “Прячься” говорили мне, “Нам не нужна такая уродина”. Я научилась стыдиться своих шрамов, “Прочь отсюда”, говорили мне, “Никто не полюбит тебя такой, какая ты есть. ” Но я не позволю им стереть меня в порошок, Я знаю — и для нас найдется место, Потому что мы прекрасны. Когда наиострейшие слова захотят причинить мне боль, Я устремлюсь потоком, я заглушу их. Я — смелая, я — стойкая, Я — та, кем хочу быть, это я. Берегитесь, потому что я иду, Я двигаюсь вперед под бой моих барабанов. Я не боюсь быть на виду, Я не собираюсь извиняться, это я.

  Публикация от Упа Ковкамакарон (@nayagol)

   

  поиграем? #americanfootball #americanfootballgirls

  Публикация от филиппова (@filippova.bby)

  Як раніше повідомляв портал Знай.Спорт, білоруські гандболістки вразили мережу відвертими фото.

  Источник: znaj.ua