Топ мобільних додатків, які назавжди змінять ваше життя

  0
  5

  Багато повсякденних справ сьогодні можна доручити смартфону, головне – встановити правильні програми.

  Про це повідомляють росЗМІ.

  Ці програми для Android і iOS допоможуть навести порядок в справах, проконтролювати ваші витрати і нагадати про важливу справу, чим би ви не займалися.

  Програми, які вас розбудять:

  Alarmy
  Це простий і в той же час дуже ефективний будильник, який обов’язково допоможе вам встати з ліжка. Щоб припинити сигнал простого натискання йому буде недостатньо, доведеться вставати і йти фотографувати заздалегідь заданий об’єкт. Це може бути раковина в ванній або чайник на кухні.

  Будильник “Доброго ранку”
  Це розумний будильник, який при розміщенні смартфона поблизу подушки може відстежувати фази сну і будити в оптимальний час. У додатку фіксується статистика про якість сну і даються рекомендації щодо його поліпшення. Передбачені також і розслаблюючі звуки для швидкого засипання: хвилі океану, шум дощу і інші.

  Runtastic Sleep Better
  Такий будильник допоможе простежити залежність якості сну від індивідуальних звичок і особливостей, таких як споживання кави і алкоголю, регулярність фізичних занять і рівень стресу. Все це необхідно лише відзначити в кінці дня, щоб за підсумками місяця зіставити зі статистикою сну.

  Наведуть порядок в справах:

  Any.do
  Це простий і зручний у використанні планувальник, що поєднує в собі списки справ, календар, нагадування і замітки. Кожну нову задачу для себе не доведеться набирати з нуля, так як в додатку доступна маса готових варіантів з підстановкою слів.

  Todoist
  Мінімалістичний і досить функціональний планувальник справ. У ньому є система мотивації для найвищої продуктивності, а також зручний пошук по всіх завданях через фільтри і мітки до них. Todoist відмінно підходить не тільки для самоорганізації, а й для робочих проектів із суворим дотриманням дедлайнів.

  Wunderlist
  Це одне з кращих додатків-планувальників з можливістю використання з телефону, планшета або ПК. Нотатками і списками справ в ньому можна ділитися з друзями і колегами, щоб ніхто не забув про важливі речі. До кожного завдання можна прикріплювати фотографії, PDF-файли і навіть презентації, в тому числі і з Dropbox.

  Підкажуть дорогу:

  2ГІС
  Це детальний офлайн-довідник, який допоможе знайти потрібну організацію на карті, дізнатися графік її роботи і при необхідності зв’язатися з її представниками. Дістатися до потрібного місця дозволить вбудований навігатор або функція побудови маршрутів для користувачів громадського транспорту. Детальні карти з усією функціональністю доступні для більш ніж 300 міст.

  MAPS.ME
  Додаток надає офлайн-доступ до деталізованим картками із зазначенням великої кількості різних закладів і цікавих туристичних місць. Маршрут до них можна прокладати з урахуванням використання громадського транспорту, велосипеда або ж для пішої прогулянки. Сервіс буде корисний як в Росії, так і за її межами.

  Простежать за здоров’ям:

  Крокомір для зниження ваги
  Просте у використанні додаток для підрахунку кроків протягом всього дня, поки ваш телефон знаходиться при вас. З урахуванням ваги підраховуються витрачені калорії і визначається індекс маси тіла. Всі дані демонструються в зручному вигляді, на їх основі формуються наочні графіки та даються корисні поради.

  Моя вода
  Це трекер випитої води, який допоможе збільшити вашу продуктивність і дозволить поліпшити фізичний стан організму. Потрібно для цього лише споживати потрібну кількість рідини. Щоденний мінімум підраховується індивідуально з урахуванням вашої ваги. В меню досить лише вибрати потрібний напій зі списку і вказати обсяг.

  MyFitnessPal
  Найпростіший і зручний лічильник калорій, що допомагає худнути або ж підтримувати потрібну вагу. База продуктів харчування в ньому налічує понад 6 мільйонів позицій. Довго шукати потрібну страву не доведеться, достатньо лише почати вводити його назву і скористатися одним з варіантів автопідстановки.

  Візьмуть фінанси під контроль:

  Monefy
  У легкій і зручній формі це додаток дозволяє записувати всі ваші витрати з сортуванням по розділах. Записи моментально формуються в наочну кругову діаграму. При необхідності можна створювати власні категорії витрат, а також вносити доходи. Для доступу з різних пристроїв передбачена синхронізація через Dropbox.

  CoinKeeper
  Це фінансовий помічник з дуже незвичайним інтерфейсом. Доходи і витрати в ньому записуються за допомогою перетягування монеток з гаманця або банку в певний розділ. Аналогічним чином фіксується надходження грошових коштів. Також додаток вміє автоматично розпізнавати і групувати СМС-повідомлення від будь-яких банків.

  Spendee
  У цьому додатку передбачена можливість підключення банківського рахунку, що дозволяє повністю контролювати всі витрати і надходження грошових коштів. За допомогою загальних акаунтів Spendee можна використовувати всією сім’єю, розподіляючи витрати або ж формуючи гаманці накопичень для відпустки або великих покупок.

  Мобільні додатки допоможуть сформувати корисні звички.

  Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що Google перекриє кисень жадібним піратам.

   

  Источник: znaj.ua