Як схуднути приємно і швидко: кращі поради

  0
  9

  Позбутися від жиру можна без виснажливих дієт.

  Однак для цього потрібно слідувати деяким рекомендаціям від австралійських тренерів з фітнесу Клер Сміт і Лаури Геншоу.

  Силові тренування

  Якщо виконувати тільки кардіоупражннія, худнути доведеться набагато довше. Силові тренування сприяють росту м’язів і підвищують метаболізм. Після таких вправ організм продовжує спалювати жир і цей процес триває протягом всього дня. При цьому може бути досить ваги власного тіла.

  Не захоплюйтеся продуктами “без жирів”

  Корисні жири необхідні організму так само, як і інші речовини. Жири допомагають довше зберігати відчуття насиченості. Крім того, не варто вживати продукти, на яких написано “без жирів”, в більшості випадків жири в них замінюють великою кількістю цукру і іншими шкідливими хімікатами.

  Більше пийте і міцно спите

  Дуже важливо вживати достатню кількість води. Зневоднення лише стимулює апетит. І, звичайно ж, важливо не забувати про сон. Якщо організм позбавлений достатньої кількості енергії через відсутність сну, він починає тягнутися до їжі. Постарайтеся спати хоча б сім годин на добу.

  Не варто рахувати калорії

  Якщо будете зациклюватися на калоріях, буде тільки гірше. Просто їжте здорову їжу: відварне м’ясо, свіжі фрукти і овочі. Корисні продукти дозволять підтримувати стабільний рівень глюкози в крові.

  Різноманітна дієта

  Експериментуйте з їжею і зробіть своє меню різноманітним. Чим більше продуктів у вашому раціоні, тим менше ви вважаєте своє харчування дієтою.

  Раніше портал “Знай.ua”повідомляв, що коли ти виснажував себе дієтами і годинами проводив у спортзалі заради бажаної фігури, так хочеться надовго зберегти такий вид. Однак реалії говорять часто про зворотне. Скинуті тяжкими зусиллями кілограми повертаються назад з ефектом бумеранга.

  Источник: znaj.ua