Домашня Чечня: Собчак розповіла, як виховує сина

  0
  12

  Російська телеведуча Ксенія Собчак, яка в листопаді 2016-го народила первістка Платона, вперше показала малюка громадськості.

  Відзначається, що днями Собчак брала участь в програмі Сергія Майорова “Одного разу”, де не лише поділилася архівними фото 15-місячного сина, але і розповіла деякі подробиці про його виховання.

  Ведуча зізнається, коли вона співає дитині колискову, її чоловік Максим Віторган проти, тому що це негативно впливає на слух малюка.

  “Я співаю колискові синові, але Максим вважає, що так ми розвинемо дитині поганий слух. Тому що співаю я так собі. Тому, для початку ми вирішили ставити йому все-таки Баха, Бетховена і якісь гарні колискові, але дуже багато класичної музики”, – розповідає Собчак.

  Крім того, вона поділилася спогадами про своє дитинство. Вона завжди сперечалася з мамою, оскільки та була дуже сувора з дівчинкою.

  “Тато називав мене “моя домашня Чечня”, а я всіма силами відстоювала своє право на особистий простір, щоб ніхто не читав мої щоденники, особисті записи, щоб я могла з кимось спокійно спілкуватися зі школи”, – згадала Ксенія.

  За її словами, на відміну від своєї мами, яка ніколи не хвалила доньку, вона буде виховувати свою дитину інакше.

  “Мама дуже любить покритикувати мене за чоловіка. Вставити якісь свої коментарі… Я розумію, що вона все життя хотіла, щоб я була кращою, але це має іншу сторону – я ніколи не чула слів похвали, які я хотіла почути. Я б не хотіла, щоб у мене з сином було так. Я хочу навчитися це відпускати, не критикувати і приймати його таким, яким він є незалежно від того, подобається мені це чи ні”, – пояснила Собчак.

  Раніше портал “Знай.uа” повідомляв, що кандидат у президенти Росії Ксенія Собчак вважає, що Росія повинна знайти компроміс по Криму.

  Источник: znaj.ua