Автостопом по космосу: стало відомо, коли Tesla Маска досягне Марсу

  0
  6

  Запущений у космос автомобіль Tesla Roadster наблизиться до Марса 8 жовтня 2020 року.

   

  Відстань між електрокаром і Червоною планетою складе близько 7 мільйонів км, йдеться в статті Popular Mechanics.

   

   

  “Найближчий прогнозований підхід апарату до Марса між 2018 і 2030 роками відбудеться в 2020 році, 8 жовтня. Відстань між ними становитиме 7 мільйонів км. Це далеко за межами впливу гравітаційної сфери Марса”, – написав Джонатан Макдауелл з Гарвардсько-Смітсонівського центру астрофізики.

   

  За підрахунками астрономів, орбіта автомобіля перетинає орбіту Марса і навіть проходить поблизу орбіти астероїда Церера. Її перигелій (найближча до Сонця точка орбіти) становить 0,98 астрономічних одиниць, а афелій (найбільш віддалена від Сонця точка орбіти) – 2,61 астрономічної одиниці.

   

   

  Додамо, повз Землю Tesla Roadster пролетить кілька разів. Це відбудеться, за підрахунками астрономів, у 2021, 2026, 2031 і 2039 роках. В майбутньому розрахунки можуть бути скориговані, так як вони не враховують вплив деяких факторів, зокрема – сонячного вітру.

   

  “Найближчим період до 2030 року родстер підійде до Землі після березня 2021 року. Відстань становитиме 45 мільйонів км”, – додав Джонатан Макдауелл. Однак, в 2073 році відстань між електрокаром і нашою планетою може скласти лише 1,6 мільйона км.

   

  Раніше повідомлялося, що американський хімік Вільям Керролл з університету Індіани назвав найбільші загрози для автомобіля Ілона Маска Tesla Roadster, який був запущений в космос на ракеті Falcon Heavy. Проблемою для машини стануть метеорити і космічне випромінювання.

   

   

  На думку Керролла, першими почнуть розпадатися обшивка сидінь і шини. Потім почне руйнуватися каркас електрокара. В кінцевому підсумку від автомобіля залишиться алюмінієва рама, внутрішні металеві частини і скляні деталі, які не потраплять метеори.

   

  Раніше портал “Знай.uа” повідомив, що авто Маска отримала новий статус.

  Источник: znaj.ua