Apple замінить iPhone 8 і 8 Plus одним гаджетом

  0
  10

  Apple запустить нову лінійку iPhone X в 2018 році, яка повністю замінить iPhone 8 і iPhone 8 Plus. З таким прогнозом виступив авторитетний аналітик Мінг-Чі Куо.

  На думку експерта, всі три нових смартфона будуть виконані в стилістиці iPhone X (з виїмкою над екраном для роботи Face ID).

  При цьому молодші пристрої оснастять LDC-дисплеєм і камерою з одним об’єктивом, тоді як топова версія похвалиться OLED-дисплей (6,5 дюйма), подвійний задньою камерою і 4 ГБ оперативної пам’яті.

  Продажі нових iPhone, як вважають у KGI Securities, складуть 105-115 мільйонів пристроїв за ціною 699 доларів (за молодшу версію) або 95-105 мільйонів смартфонів за ціною 799 доларів. Таким чином молодшому смартфону вдасться забрати 50% всіх продажів iPhone.

  Ймовірно, незабаром Apple дійсно відмовиться від звичних 4,7 дюйма і 5,5 дюйма в iPhone на користь 5,8 дюйма, 6,1 і 6,5. Безрамковий екран і відсутність кнопки Home дозволяють зробити це без збільшення габаритів самих смартфонів.

  Раніше портал “Знай.uа” писав про самі популярні смартфони в світі. Експерти заявили, що в 2017 році чверть користувачів з Індії, США і Нігерії вибрали смартфон з 5,5-дюймовим дисплеєм. Близько 15 відсотків покупців з Аргентини, Швеції та Іспанії також придбали такий пристрій.

  Источник: znaj.ua