Жодних ліків: ці продукти поставлять вас на ноги за добу

0
100

Зима триває і період застуд та грипу, на жаль, також. З початком холодів люди масово біжать до аптек за ліками, однак немало і тих, хто вдається до народної медицини, вигадуючи нові рецепти здоров’я. Втім такий рецепт існує, і як стверджують народні цілителі, цей  метод здатен поставити вас на ноги за добу.

Як відомо, цибуля, часник і бобові, володіють противірусними і бактерицидними властивостями. Ці продукти мають анти-грипові компоненти, які підсилять ваш імунітет та допоможуть пришвидшити одужання.

Харчування грає ключову роль в запобіганні простудних захворювань, інфекцій в дихальних шляхах і грипу, легких вірусних захворювань, які часто зустрічаються в протягом осені та зими. За словами дієтологів, здорова і збалансована дієта захищає тіло від застуди та грипу та симптомів цих інфекцій.

Гарні захисні властивості спеціалісти приписують також і буряках, брокколі, брюссельській капусті і злакових культур. Продукти, багаті антиоксидантами, допомагають виводити токсини, викликані інфекцією, зміцнюють імунну систему і скорочують тривалість грипу або застуди.

В осінньо-зимовий період рекомендують вживати більше свіжих овочів та фруктів, які багаті на вітамін С, а також вітамін А (додайте до свого раціону цитрусові, зелену цибулю, капусту, печінку, макрель та моркву.)

Ризик зараження знизиться також, якщо в організмі не буде бракувати білка. Для цього вживайте горіхи, бобові та молочні продукти.

І звісно ж не забувайте багато пити, особливо чисту негазовану воду. Корисними також будуть соки, особливо апельсиновий та томатний.

Якщо дотримуватися правильного харчування та достатньо відпочивати ми знизимо ризик захворюваності, а під час хвороби зменшимо симптоми та пришвидшимо одужання.

Дивіться про поради лікаря Комаровського, як зміцни імунітет 

Источник: znaj.ua