Танець блискавок: неймовірні витівки Зевса потрапили на відео

0
83

Мешканець Австралії Калеб Тревіс зафільмував унікальне природне явище – танець блискавок у небі над Аделаїдою.

На відео можна побачити, як химерні електричні лінії розкреслили небо і “пофарбували” все навколо в рожевий колір. За кілька днів відео набрало десятки тисяч переглядів.

Користувачі соціальних мереж пишуть, що це, ймовірно, сам Зевс розгнівався і викинув на Землю сотні блискавок. Вони також назвали дивним той факт, що Тревісу взагалі вдалося сфотографувати подібне природне явище, адже воно триває всього пару секунд.

Блискавка – електричний розряд між хмарами або між хмарою і землею. У процесі утворення опадів у хмарі відбувається електризація крапель або льодяних частинок. Внаслідок сильних висхідних потоків повітря в хмарі утворюються відокремлені області, заряджені різнойменними зарядами. Коли напруженість електричного поля у хмарі або між нижньою зарядженою областю і землею досягає пробійного значення, виникає блискавка. Блискавки поділяються на лінійні, пласкі, кулясті й чоткові. Лінійні блискавки спостерігають часто

Зевс – у давньогрецькій міфології головний з богів-олімпійців, бог неба, грому і блискавок. Третій син титана Кроноса і титаніди Реї. Брат Аїда, Гестії, Деметри і Посейдона. Дружина Зевса — богиня Гера.