Новий вид снігу обрушився на Землю

0
56

Шведські вчені виявили новий вид сніжинки: вона порожня і схожа на зірку з довгим хоботком.

Це відкриття зробили з допомогою рентгенівського апарату співробітники нещодавно відкритої на півночі Швеції снігової академії при Технологічному університеті в місті Лулео.

За словами дослідників, сніжинка схожа на зірку, у якої є невеликий хоботок теж у формі зірки лише в подовженою формою. По суті, сніжинка не плоска, а порожня всередині і подовжена як тунель.

Знання про сніжинки можна застосовувати у вивченні типів снігу і його властивостей після ущільнення. Зокрема, можна з’ясувати, що відбувається зі снігом і утворюючими його сніжинками, коли трактор збирає сніг, ущільнюючи його.

Або що відбувається з покривом знову снігу з поки недоторканими сніжинками, коли на нього наїжджає своїми колесами автотранспорт. Фахівці також спробують зрозуміти, чи зникає відразу хоботок сніжинки чи ні, і як це впливає на властивості снігу.

Раніше команда вчених змоделювала ситуацію, при якій в Маріанській западині може з’явитися отвір діаметром 10 метрів. Після чого дослідники змонтували відео, на якому демонструється, як в Маріанську западину “витече” вся вода Світового Океану. На змодельованому ролику показується, як Земля буквально висихає через утворення на дні Маріанської западини дірки в 10 метрів у діаметрі.

Раніше портал “Знай.uа” повідомило, що Facebook захистить вас від котів і борщів.

 

Источник: znaj.ua