Братня країна? Росіяни показали справжнє ставлення до українців

0
278
Результати опитування шокують

У Росії старанно ліплять для громадян образ зовнішнього ворога, який винен у всіх їхніх бідах. Протягом 2017 року рівень негативного ставлення до України значно зріс.

Про це свідчать дані опитування “Левада-центр”. До України негативно ставляться 56% росіян, тоді як в січні 2017 року цей показник був на рівні 54%.

Кількість позитивних настроїв серед громадян РФ до українців падає. Цей показник знизився з 33% до 27%. 17% опитаних не змогли відповісти на питання соціологів.

Байдужі росіяни і до питання санкцій. Лише 29% населення стурбовані міжнародною ізоляцією Росії через агресію проти України. 66% опитаних даний факт взагалі не турбує.

За минулий рік зросла кількість росіян, які негативно ставляться до західних країн. США негативно сприймають 60% опитаних. З початку року цей показник був на рівні 49%. Не набагато краще громадяни Росії ставляться і до Євросоюзу. Негатив настрій відчувають 54% жителів. Раніше показник становив 47%.

У той же час, згідно з опитуванням, 75% жителів РФ вважають за необхідне налагоджувати відносини з західними країнами, тоді як у вересні 2016 року цей показник становив 62%.

З Москви: хотіли б росіяни відвідати Україну?