Головне за день: побоїще у Києві та руйнівна біда на Закарпатті

0
79

Померла найстаріша жінка Європи: останні фото

У Барселоні (Іспанія) 15 грудня о віці 116 років померла найстаріша мешканка Європи Ана Вела. Жінка померла у себе вдома. Вона народилася в жовтні 1901 року в Кордові. Освіту мала початкову. Вона самостійно виховувала чотирьох дітей. Відомо, що Вела ніколи не виходила заміж за свого чоловіка, хоча у них і були спільні діти.

Нічне побоїще в Києві: жорстоко побиті відвідувачі кафе

У центрі Києва вночі, 16 грудня, співробітники піцерії побилися з відвідувачами. Конфлікт стався близько 3:10 в ресторані SoloPizza на вулиці Хрещатик, 12. Гості закладу, хлопець та дві дівчини, посварилися з директором.

Українських нелегалів змусять повернутися додому

Парламент Республіки Молдови ратифікував угоду про реадмісію з Україною, яку підписали в жовтні минулого року. Про це повідомив глава державної міграційної служби Максим Соколюк.

Нова висота: Bitcoin побив історичний рекорд

Курс Bitcoin досяг нового історичного максимуму і перевищив 18 тисяч доларів. Відповідні дані оприлюднила біржа Coindesk. Зокрема, в суботу, 16 грудня, Bitcoin коштував 18 018,4 долара. Після цього відбулося деяке зниження курсу до 17897 доларів, але потім Bitcoin досяг нового рекорду в 18100 доларів за станом на 14:11 за київським часом.

Руйнівна біда на Закарпатті: йде масова евакуація

Через повінь в Закарпатській області затоплено тисячі сільгоспугідь, йде евакуації людей. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій. За їх інформацією, евакуйовано146 чоловік з 40 житлових будинків.

Джерело: Politeka