Важко повірити, але це Донецьк: приголомшливе фото нової зони відчуження

0
86

В мережі показали, який вигляд наразі мають околиці Донецька

Приголомшливе фото опублікували волонтери фонду «Повернись живим», підкресливши, “що в це важно повірити, але це вже Донецьк”.

На світлині – Київський район Донецька, закладена в 1917 році шахта “Бутівка”, яка тривалий час була однією з найпотужніших шахт Донбасу.

«Тепер це справжня “зона відчуження”, гідна екранізації “Сталкера” або ж проведення там однойменних квестів. Можливо, після перемоги тут і буде щось подібне. Проте наразі скелети бетонних кріплень хижо дивляться в засніжене небо, десь чутно глухе “гупання” СПГ, а до вбиральні краще рухатись кросом – “шалені кулі” тут явище регулярне, адже мінімальна відстань до позицій терористів, за словами бійців, усього 100 метрів», – зазначають волонтери.

Нині цю передову позицію утримують десантники, які майже два роки тому звільняли “Бутівку” від окупантів. Це була вкрай важка операція, яка вартувала нашим захисникам не одного життя. Бойовики та регулярна російська армія не раз пробували штурмувати шахту. Обстріли тут точаться і досі.

Як повідомлялося, 3 грудня в результаті обстрілу бойовиків на Донбасі троє українських військовослужбовців були поранені, один отримав бойову травму. Також Україна втратила одного захисника.

ато донецк донбасс

Джерело: Politeka