“РосЗМІ ще навесні писали, що РФ повністю забезпечить “ЛНР” електроенергією. І ось виявилося, що набрехали. Знову”, – Казанський

0
78
Якщо вбити в пошуковик “відключення світла в Луганську”, то стане зрозуміло, що світло в різних районах міста в листопаді відключали майже щодня.
У підконтрольному бойовикам “ЛНР” Луганську майже щодня відбуваються віялові відключення світла. При цьому бойовики брешуть місцевому населенню, що відключення нібито пов’язані з “ремонтом”, і таким чином намагаються приховати справжній стан справ в економіці регіону. Про це в своєму блозі повідомив журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

“Досить просто вбити в пошуковик “відключення світла в Луганську”, і стане зрозуміло, що світло в різних районах міста в листопаді відключали майже щодня. Пояснити такі відключення ремонтом ніяк не можна – в Луганську всього чотири райони, при цьому регулярно світло відключають то в двох, то в трьох. У жодному нормальному місті такого “ремонту” бути не може. Одне з двох – або в Луганську постійно ламаються всі електричні мережі і ЛЕП, або місцеві бандити як завжди вішають луганчанам локшину на вуха”, – зазначає журналіст.

Така ж історія триває і в грудні. Регулярне відключення світла за заздалегідь визначеним графіком, що видається за “ремонт”. Жодного ремонту насправді ніхто не проводить. Жителів просто обманюють. Луганська преса пише лише про “досягнення республіки”, а про віялові відключення написати не може. За таке в Луганську можна і на підвал потрапити.

“Так що реальні новини про життя свого міста луганчанам можна дізнатися лише з ненависних “укроЗМІ”. Ось така трагедія. Жоден місцевий “ватний” паблік не може знайти мужності, щоб розповісти луганчанам про реальну ситуацію в місті й поставити місцевій “владі” питання – чому відбуваються відключення і як довго це триватиме. Сміливості вистачає писати тільки гидоту про Україну”, – пише Казанський.

Нарікати на страшну українську блокаду цього разу не вийде. Адже територія, підконтрольна “ЛНР”, давно вже отримує електрику з Росії. Російські ЗМІ ще навесні писали, що Росія повністю забезпечить “ЛНР” електроенергією. І ось виявилося, що набрехали. Знову…

“У цілому, звичайно, нічого дивного не відбулося. З самого початку було очевидно, що так буде. Економіка сірої зони поступово деградує і буде деградувати в подальшому, тому що чудес не буває, гроші не беруться з повітря, і в умовах невизнаної території, підконтрольної кримінальним угрупованням, нормально працювати підприємства ніколи не зможуть. Поки на Донбасі буде зберігатися нинішня ситуація, ситуація в подальшому буде тільки погіршуватися”, – резюмував журналіст.